WITAJ we wsi Łazy
clkzobacz listę artykułów

Zakończyła się runda jesienna sezonu 2014/2015

Klub Sportowy Aktywne Łazy w rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 reprezentowały drużyny Trampkarzy ( rocznik 2000 i młodsi) w Lidze Terenowej Trampkarzy grupa IV oraz seniorzy klasa B grupa X.

20 listopada 2014

Drużyna seniorów KS Aktywne Łazy w rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 zaprezentowała się bardzo dobrze. Porównując cały poprzedni sezon można powiedzieć, że wyszliśmy z ciemnego lasu. Piłkarze KS zajęli na koniec rundy 2 miejsce w klasie B. Ku zaskoczeniu wszystkich drużyna wygrała pierwsze 6 meczy, łapiąc zadyszkę w drugiej części rundy, gdzie udało się wygrać 2 mecze, 2 przegrała i 2 zremisowała. Piłkarze w tej rundzie grali cudowną piłkę, dając dużo radości kibicom, a swoją dobrą postawą zaskoczyli ekspertów. Pozostało nam tylko jeszcze jedno spotkanie na imprezie kończącej sezon, gdzie przyjdzie się zmierzyć z jeszcze jednym przeciwnikiem. Co prawda jest on niepozorny i przeźroczysty, ale jego siła jest wielka. Jednak nawet jeżeli przegramy to nikt z tego powodu nie będzie się smucił. Mamy nadzieję, że zakończenie będzie udanym początkiem następnej rundy.

Młodzież w tej rundzie prezentowała się nad wyraz dobrze w porównaniu z poprzednim sezonem. Dzieci grające z rówieśnikami ze Skarszyna, Sułowa, Milicza, Goszcza i Gądkowic wygrały 4 mecze, 4 przegrały i 1 zremisowały, dając nadzieję że na wiosnę mogą ten wynik jeszcze poprawić. Drużyna Trampkarzy zajęła na koniec rundy 3 miejsce za Goszczem i Miliczem. Pewien niedosyt pozostawia mała ilość dzieci chętnych do gry w piłkę nożną. W drużynie jest zarejestrowanych około 18 osób, co na takie wioski jak Bukowice, Łazy , Pierstnica i Brzostowo jest wynikiem słabym. Dlatego zachęcamy inne dzieci do brania udziału w treningach czy też meczach.

 

Tekst: Krzysztof Chaszczewicz

Zdjęcie główne: Bartosz Jakubowski „Głos Milicza”